English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: يکشنبه ٠٦ خرداد ١٣٩٧


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش قهرمانزاده مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ماکو

آئین تجلیل از پرستاران

گرامیداشت روز پرستار

آئین گرامیداشت دهه فجر و تجلیل از مقام پرستاران شاغل در بیمارستان فجر ماکو برگزار شد .

طی مراسمی با حضور امام جمعه شهرستان ، قائم مقام مدیر عامل منطقه آزاد ماکو ، مدیر شبکه بهداشت و درمان ماکو ، روسای ادارات ، پزشکان و پرستاران و مسئولین و جمعی از پرسنل شاغل در بیمارستان و مراکز خدمات جامع سلامت در مورخه هفدهم بهمن ماه در سالن اجتماعات بیمارستان  از پرستاران شاغل در بیمارستان فجر تجلیل شد .

دکتر میثمی سرپرست شبکه بهداشت و درمان ماکو ضمن تبریک ایام دهه فجر ، ضرورت پاسداشت مقام پرستاران را بنا به اهمیت فعالیت آنها در چرخه درمان بیان نمود و به مقام شامخ پرستاران و افزایش کاری آنها بعداز اجرای برنامه طرح تحول سلامت اشاره کرد و گفت  : زحمات و فداکاریها و ایثارگریهای این عزیزان بسی ارزشمند بوده و با ادای کلمات نمی توان از تلاشها ی این عزیزان قدردانی نمود .

دکتر میثمی درادامه ضمن تجلیل از خانواده مرحوم علی علی حسین زاده  پرستار فوت شده بیمارستان فجر ، یاد و خاطره این عزیز از دست رفته راگرامی دانسته و برای خانواده آنها آرزوی موفقیت نمود .

دکتر جبار پور رئیس بیمارستان فجر  نیز با اشاره به اهمیت شغل پرستاران  افزود: پرستاری شغلی مقدس و کاری بزرگ و ارجمند است ،اما سخت و دشوار می باشد  که پرستاران علیرغم برخی ناملایمات با صبر و استقامت به وظایف خویش می پردازند ، و به پاس ارج نهادن به زحمات تمام این افراد روز ولادت با سعادت حضرت زینب کبری ( س ) را ، روز پرستار نامیده اند ، چون شخصیتی بزرگتر و بالاتر از حضرت زینب وجود نداشته که به پرستاران اختصاص داده شود و باید قدردان ارزش کاری پرستاران بود .  

حجت الاسلام رنجبری امام جمعه شهرستان نیز تبریک ایام دهه فجر و گرامیداشت یاد و خاطره شهداء والا مقام و تسلیت ایام فاطمیه ، افزود: پرستار و واژه مقدس پرستاری بسیار والاتر و ارزشمندتر از آن است که بتوان با ادای کلماتی به تببین مقام و منزلت آنها بپردازیم .

رنجبری در ادامه با اشاره به آموزه های دینی گفت : پرستاری شغل هنر و عشق است که پرستاران  با جان و دل خدمت رسانی می کنندو در هر لحظه از شبانه روز مشغول ایثار و فداکاری می باشند .

پخش کلیپ آماده شده در این راستا و اهداء جوایز به  4 پرستارنمونه و تجلیل از خانواده پرستار فوت شده و همچنین تقدیر از دوهمکار بازنشسته عرصه سلامت و تقدیر فرماندهی نیروی انتظامی از تعدادی از همکاران پرستار پایان بخش برنامه های این مراسم بود .

 


١١:٣١ - 1396/11/18    /    شماره : ١٧٧٩٠    /    تعداد نمایش : ١٢٥خروج