English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: چهارشنبه ٠٨ بهمن ١٣٩٩  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش قهرمانزاده مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ماکو

دیدار متولیان سلامت شبکه بهداشت و درمان ماکو با فرماندار جدید این شهرستان

 

دیدار متولیان سلامت شبکه بهداشت و درمان ماکو با فرماندار جدید این شهرستان

در این دیدار که چهارشنبه دهم دیماه 99  و در آغازین روزهای فعالیت فرماندار جدید انجام گرفت ، دکتر صمدی مدیر شبکه بهداشت و درمان ، دکتر محبعلی زاده رئیس مرکز بهداشت ، دکتر جبارپور رئیس بیمارستان فجر و جمعی از مسئولین بیمارستانی و ستادمرکز بهداشت حضور داشتند.

دکتر صمدی مدیر شبکه بهداشت و درمان ماکو ضمن تبریک و آرزوی موفقیت به فرماندار جدید شهرستان با اشاره به فعالیتهای گسترده این مجموعه در زمینه بروز رسانی تجهیزات ، احداث و تکمیل پروژه های جدید و بهبود شاخصهای ارائه خدمت به مردم ، توضیحاتی را در مورد اقدامات انجام شده در راستای پیشگیری از کرونا و طرح شهید سلیمانی ارائه نمود .

علی محمدی ایروانلو نماینده عالی دولت در شهرستان ماکو نیز در این دیدار ضمن تقدیر و تشکر از زحمات کادر درمان ، تیم کاری شبکه بهداشت و درمان ماکو را تیمی فعال ، پر انرژی و کارآمد خواند و گفت : شهرستان ماکو در مقایسه با بسیاری از شهرستانهای استان آذربایجانغربی از نظر زیر ساختها قوی می باشد .

فرماندار ماکو در ادامه با بیان اینکه امروز اولویت اول ما مبارزه با بیماری منحوس کرونا می باشد افزود : باید در این خصوص تمامی انرژی و برنامه ریزی خود را بکار گرفته و تصمیم گیری شود و برنامه ها نیز باید وارد فاز عملیاتی شوند .

وی در خصوص اینکه بدون همکاری مردم مبارزه با کرونا امکانپذیر نیست گفت : باید برای هرچه بیشتر آگاهی همشهریان عزیز در شهرستان با ابزار ها و روشهای نوین ، سونامی آگاهی بخشی راه بیاندازیم تا انشالله با مشارکت گسترده مردمی در رعایت دستورالعملهای بهداشتی به وضعیت سفید برسیم .
١٠:٢٨ - 1399/10/11    /    شماره : ٣٤٨٤٩    /    تعداد نمایش : ٤٩خروج