English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: سه شنبه ٠٣ ارديبهشت ١٣٩٨  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش قهرمانزاده مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ماکو

تکریم سالمندان گامی برای تقویت جایگاه بزرگان

تکریم سالمندان گامی برای تقویت جایگاه بزرگان

مدیر و مسئولین شبکه بهداشت و درمان ماکو با کارمند بازنشسته شبکه بهداشت و درمان و مادران مقیم مجتمع سرای سالمندان دیدار و گفتگو کردند .

در ادامه اجرای برنامه های گرامیداشت هفته سالمند ، مدیر و مسئولین شبکه بهداشت و درمان و کارشناس مسئول بهداشت خانواده شاغل در ستاد شبکه با آقای علی اسماعیل زاده و خانواده گرامیشان درمورخه هیجدهم مهرماه دیدار و گفتگو کردند .

دکتر صمدی مدیر شبکه بهداشت و درمان ماکو در این دیدار اظهار داشت : سالمندان سرمایه های اجتماعی جامعه و گنجینه های ارزشمندی از تجارب و اندوخته های مفیدی می باشند که می بایستی جایگاه و منزلت آنها حفظ گردد و از تجارب آنها در پیشرفت امور استفاده نمود .

گفتنی است در این دیدار هرچند اسباب زحمت خانواده همکار بازنشسته فراهم گردید ، لکن آن بزرگوار از کار کرد مذکور بسیار خشنود و مسرور بودند و از خاطره دوران گذشته حرفها به میان آورد و در پایان از زحمات میهمانان قدردانی نمود .

دکتر صمدی در حاشیه این خبر همچنین با اشاره به سایر برنامه های اجرایی در این هفته از جمله آموزش متنوع توسط همکاران در کلیه مراکز خدمات جامع سلامت و خانه بهداشت تحت پوشش افزود : با حضور مسئولین و جمعی از پرسنل شبکه بهداشت و درمان از سالمندان مقیم سرای سالمندان نیز دیدار و به دلجویی از این فرشته های زمینی و گنجینه های محبت پرداختیم .

 


١٤:١٢ - 1397/07/18    /    شماره : ٢٠٨٩٢    /    تعداد نمایش : ٨٠خروج