English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: سه شنبه ٠٣ ارديبهشت ١٣٩٨  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش قهرمانزاده مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ماکو

کارگاه آموزشی ویژه پرسنل حفاظت فیزیکی در ماکو

کارگاه آموزشی ویژه پرسنل حفاظت فیزیکی در ماکو

کارگاه آموزشی کارکنان حفاظت فیزیکی بیمارستانهای فجر ماکو و بیمارستان امام خمینی پلدشت برگزار شد .

در راستای ارتقاءآموزش و  سطح علمی کارکنان حفاظت فیزیکی و افزایش امنیت و تأمین فیزیکی بیمارستانها ، کارگاه آموزشی با موضوعات مشخص با حضور بیش از 30 نفر از کارکنان حفاظت فیزیکی شبکه های بهداشت و درمان ماکو پلدشت ،  در سالن اجتماعات بیمارستان فجر ماکو برگزار گردید .

ابراهیم اسماعیل پور مسئول حراست شبکه بهداشت و درمان ماکو ضمن تشکر از زحمات شبانه روزی پرسنل حفاظت فیزیکی و نقش موثر آنها در ایجاد رضایتمندی بیماران و مراجعین در بیمارستانها ، بر رعایت تکریم ارباب رجوع تأکید کرد .

اسماعیل پور گفت : صیانت از ارزشهای اسلامی ، جلوگیری از آسیبها و حمایت و نظارت بر کارکنان و مراجعین از جمله مهمترین اهداف و وظایف حراست است .

در این کارگاه آموزشی در خصوص موضوعاتی از جمله آداب معاشرت از دیدگاه اسلام -  سیستم اعلان و اطفاء حریق زبان بدن مباحث مفصلی توسط حاج آقا سجادی امام جماعت بیمارستان فجر ماکو ، کارشناس سازمان آتش نشانی ، یوسف زاده کارشناس سلامت روان شاغل در ستاد شبکه در خصوص موضوعات مربوطه  به حاضران  ارائه گردید .

دکتر صمدی مدیر شبکه بهداشت و درمان ماکو نیز در حاشیه این خبر افزود: حراست و کارکنان فیزیکی چشم و بازوی مدیریت است و رفتار آنها ، نمود فرهنگ کارکنان و پرسنل بیمارستان می باشد و اشاعه طرح تکریم ارباب رجوع ، مرهمی بر زخم روحی و جسمی بیماران در بیمارستان می باشد و برگزاری چنین دوره هایی در ارتقاء سطح دانش عمومی و تخصصی و عملکرد مطلوب پرسنل این حوزه نقش بسزایی دارد .

 


١٤:٢٨ - 1397/07/14    /    شماره : ٢٠٨٢٥    /    تعداد نمایش : ١٠٣خروج