English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: شنبه ٢٤ آذر ١٣٩٧


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش قهرمانزاده مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ماکو

دیدار با شهردار ماکو

دیدار با شهردار ماکو همزمان با روز دهیاری و شهرداری

مسئولین شبکه بهداشت و درمان ماکو  با شهردار این شهر دیدار و گفتگو کردند .

با عنایت به نامگذاری 14تیرماه به نام روز دهیار و شهردار ، دکتر میثمی سرپرست شبکه بهداشت و درمان ماکو و دکتر صمدی سرپرست مرکز بهداشت ماکو به همراه کارشناسان واحد بهداشت محیط  با جناب آقای (  نعمت محرم پور ) شهردار ماکو دیدار و به همین مناسبت از اقدامات و فعالیتهای خادمان مردم در عرصه های مختلف شهرداری تقدیر و تشکر کردند .

دکتر میثمی سرپرست شبکه بهداشت و درمان ماکو در این دیدار با تبریک روز شهرداری و تقدیر از کارهای عمرانی انجام شده توسط شهرداری افزود : این روز فرصت مغتنمی است تا از فعالیتهای خالصانه و شبانه روزی خادمین بخش مدیریت شهری قدردانی و تجلیل شود .

در پایان با اهداء لوح سپاس از ایشان قدردانی شد . متن لوح اهدائی به شرح ذیل می باشد :

 

.

جناب آقای :

شهردار محترم ماکو

 

با سلام و احترام

نقش شهرداری‌ها و دهیاری‌ها در توسعه و آبادانی شهر‌ها و روستا‌ها بر همگان روشن  است  و امروزه شهرداری‌ها به عنوان یک نهاد مردمی نقش مهم و اثرگذاری را در پیشرفت و توسعه جوامع با تکیه بر ظرفیت‌های خود مردم دنبال می‌کنند.

ایجاد توسعه پایدار در مناطق شهری و روستایی، یکی از مهمترین سیاستگذاری های سیستم مدیریتی کشور است، چراکه امروزه شهرها و روستاها نه فقط به لحاظ وسعت و میزان جمعیت بلکه به لحاظ حجم و تنوع فعالیت ها و ارزشهای فرهنگی و اجتماعی دارای اهمیت فراوان می باشند.

امروز دیگر  نگاهی  که در گذشته به اداره شهر ها و روستاها  اعم از ايجاد معابر و خيابان، ساخت مسكن و جمع‌آوري زباله  و غیره بود، امکان تداوم ندارد و شهرداریها دیگر از دستگاه خدمات رسان  به یک نهاد اجتماعی و فرهنگی در حال تغییر ند، که هویت وخواسته های فرهنگی شهروندان بیشترین سهم را در آن دارد.

"فرارسيدن 14 تيرماه روز شهرداري و دهياري را گرامي داشته و از خدمات شبانه‌روزي حضرتعالی و كاركنان شهرداري‌ و دهياران پرتلاش صميمانه قدرداني مي‌نمايیم و  فردائي بهتر  را برای روستاها و شهرمان آرزو می کنیم.

 


٠٩:١٣ - 1397/04/16    /    شماره : ١٩٥٩٣    /    تعداد نمایش : ٥٨خروج