English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: دوشنبه ٠١ بهمن ١٣٩٧  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش قهرمانزاده مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ماکو

جلسه بررسی مسایل و مشکلات بهداشتی در سطح شهر

جلسه بررسی مسایل و مشکلات بهداشتی در سطح شهر

مسایل و مشکلات بهداشتی در سطح شهر طی جلسه ای در شورای شهر ماکو مطرح و راهکارهای لازم ارائه گردید .

در این جلسه که با حضور رئیس و اعضاء شورای شهر ، شهردار  ، سرپرست مرکز بهداشت و کارشناسان بهداشت محیط ، روسای ادارات جهادکشاورزی و منابع طبیعی در مورخه بیستم خردادماه در محل ساختمان اداری شورای شهر ماکو برگزار شد مسائل مشکلات بهداشتی شهر در سطح شهر بررسی و راهکارها ارائه و تصمیمات لازم اتخاذ گردید .

برگ نی رئیس شورای شهر ضمن بیان دستور جلسه در ابتداء اظهار داشت : هدف از برگزاری جلسه تقسیم وظایف نیست و هدف همفکری کردن در رفع مشکلات بهداشتی منطقه می باشد .

برگ نی  ضمن بیان معضل بهداشتی جمع آوری احشام در سطح شهر ، حفظ صیانت از منابع طبیعی ، بهداشت محیط شهری و پسماندهای شهری ، جمع آوری کبابی های دوره گرد ، از مهمترین معضلات بهداشتی عنوان کرد و در ادامه با بیان پیشنهاداتی ، خواستار ارائه راهکارتوسط مسئولین حاضردر جلسه شد .

دکتر صمدی سرپرست مرکز بهداشت افزود : کشف مشکلات بهداشتی و ارائه راهکار تخصصی لازم جزء اهداف و وظایف سازمانی ما می باشد و دغدغه های بهداشتی افزونتر شده و با توجه به موقعیت کنونی و گسترش منطقه این دغدغه ها روز به روز زیادتر هم می شود .

دکتر صمدی افزود : با توجه به اینکه دید بهداشتی در منطقه رواج نیافته ، براین اساس ما باید این مسایل و مشکلات را به عنوان بحران بهداشتی در نظر بگیریم و باید تمام تلاشمان برای آگاهسازی مردم وشناسایی و پیگیری و رفع مشکلات بهداشتی منطقه باشد و موفقیت در این راه ، به تعامل بین ادارت وابسته می باشد .

در ادامه جلسه ضمن بیان راهکارهای لازم توسط حاضرین ، تصمیمات لازم جهت مرتفع نمودن مشکلات مذبور اتخاذ گردید .

 


١٣:٥٤ - 1397/03/21    /    شماره : ١٩٣٥٤    /    تعداد نمایش : ٤٨خروج