English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: دوشنبه ٠١ بهمن ١٣٩٧  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش قهرمانزاده مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ماکو

جلسه توجیهی نیروهای شرکتی

جلسه توجیهی نیروهای شرکتی

طی جلسه ای نیروهای شرکتی کلیه مشکلات ، انتقادات و گلایه های خود را بیان داشتند .

در راستای بررسی مشکلات نیروهای شرکتی ، جلسه توجیهی با حضور سرپرست مرکز بهداشت ، حراست و مسئول گسترش  و کلیه نیروهای شرکتی شاغل در شبکه بهداشت و درمان ماکو در مورخه نوزهم خردادماه در سالن اجتماعات شبکه برگزار گردید و نیروهای شرکتی کلیه مسائل و مشکلات خویش را بیان داشتند .

دکتر صمدی سرپرست مرکز بهداشت ماکو ضمن تسلیت شهادت امیر المومنین حضرت علی ( ع ) ، رحلت امام خمینی ، شهدای پانزده خرداد و آرزوی قبولی طاعات و عبادات در  ماه مبارک رمضان ، از زحمات و تلاشهای بی دریغ نیروهای شرکتی تقدیر و تشکر نموده و  بررسی مشکلات این گروه و انعکاس این مشکلات به مسئولین دانشگاهی را هدف از برگزاری جلسه عنوان کرد و خواستار ارائه نظرات از سوی تک تک همکاران شرکتی شد .

تعیین تکلیف و تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی و شرکتی دستگاههای اجرایی ، درخواست بهبود قرارداد شغلی ، یکسان سازی استانها ، شفاف سازی برون سپاری ، عدم تعلق اضافه کاری به این نیروها ، تفاوت فاحش در دریافتی های میان نیروهای شرکتی بخش بهداشت با نیروهای شرکتی بخش درمان ، انتظار نظارت مسئولین شبکه بر قراردادهای اعمالی ، ارائه کارت شناسایی جهت همکاران به مانند کارکنان رسمی و پیمانی ، شفاف سازی فیشهای حقوقی دریافتی این نیروها ، انتظار انعکاس این مشکلات به مسئولین و مقامات عالی رتبه دانشگاه و .... از جمله مشکلات و مسائلی بود که توسط تک تک این نیروها بیان شد .

دکتر صمدی ضمن قول مساعد در انعکاس به موقع مشکلات مطرح شده به مسئولین دانشگاه و پیگیری موضوع ، اظهار داشت : برخی از این مشکلات واقعی و برخی برحسب عدم آگاهی و بعضی دیگر براساس عدم هماهنگی بوجود می آید و در پایان آرزوی توفیق و حل به موقع مشکلات و مسائل مطرح شده از سوی حاضران شد .

 


١٣:٥١ - 1397/03/21    /    شماره : ١٩٣٥٣    /    تعداد نمایش : ٧٢خروج