English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: شنبه ٢٤ آذر ١٣٩٧


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش قهرمانزاده مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ماکو

مراسم معارفه سرپرست مرکز بهداشت ماکو

مراسم معارفه سرپرست مرکز بهداشت ماکو

طی مراسمی دکتر رحیم  صمدی بعنوان سرپرست مرکز بهداشت ماکو معرفی شد .

طی مراسمی که با حضور سرپرست شبکه بهداشت و درمان ،  مسئولین و پزشکان و دندانپزشکان و نمایندگان بهورزان مراکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی ، مسئولین بیمارستان فجر ماکو و پرسنل شاغل در ستاد شبکه در مورخه بیست و دوم فروردین ماه در محل سالن اجتماعات شبکه برگزار گردید سرپرست مرکز بهداشت و مسئول گسترش و مسئول امور عمومی شبکه معارفه گردیدند .

دکتر میثمی سرپرست شبکه بهداشت و درمان ماکو در این مراسم اظهار داشت : خدمت به خلق در هر زمانی امری پسندیده ای است و تلاشها باید در جهت ارائه خدمت به مردم و بخصوص تلاش در جهت سلامت مردم باشد .

دکتر میثمی درادامه مباحثش با اشاره به مشکلات موجود  در شبکه ، به داشتن علاقه و نشاط در انجام وظایف محوله خاطر نشان کرد .

دکتر صمدی سرپرست جدید مرکز بهداشت نیز ضمن بیان اهداف خویش در پست جدید افزود : همه ما در هر پست و مقامی باشیم باید همیشه و درهمه حال خود را خدمتگزار مردم بدانیم و با همکاری و همدلی بر حل مشکلات بهداشتی گام برداریم و همه با هم در رسیدن به اهداف متعالی دانشگاه تلاش نمائیم .

در این مراسم ضمن معارفه دکتر رحیم صمدی بعنوان سرپرست مرکز بهداشت ، مهندس جعفر باقری بعنوان مسئول گسترش و فاطمه حاتمی زاده بعنوان مسئول امور عمومی معرفی شدند .

در این مراسم کلیه حاضران ، مشکلات مهم مراکز و واحد های مربوطه را ، جهت مرتفع نمودن در سال جدید بین داشتند .

 


٠٨:٢١ - 1397/01/26    /    شماره : ١٨٥٣١    /    تعداد نمایش : ٨٧خروج