English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: دوشنبه ٢٨ خرداد ١٣٩٧


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش قهرمانزاده مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ماکو

کارگروه ساماندهی اغذیه فروشان دوره گرد ( کبابی ها ) در ماکو

کارگروه ساماندهی اغذیه فروشان دوره گرد ( کبابی ها ) در ماکو

کارگروه ساماندهی اغذیه فروشان دوره گرد ( کبابی ها ) به ریاست معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار و با حضور اعضای کارگروه در محل فرمانداری برگزار گردید .

جبرئیل زاده مسئول گسترش شبکه بهداشت و درمان ماکو ضمن بیان دستور جلسه و اقدامات انجام یافته در راستای ساماندهی این اغذیه فروشان گفت: براساس صورتجلسه قبلی و با وجود اخطارهای مکرر و  جمع آوری این گروه ، متأسفانه بعد از دو،سه روز بعد شروع به فعالیت مجدد در ساعات شب نموده اند .وی همچنین خواستار همکاری جدی  سایر سازمانها در این خصوص گردید.

محمدزاده معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار نیز با بیان ضرورت نظارت مستمر دستگاههای متولی نسبت به عملکرد اغذیه فروشان دوره گرد ، بر وحدت رویه و همکاری بین مسئولین دستگاههای ذیربط تأکید کرد و لزوم رعایت اصول بهداشتی توسط اغذیه فروشان دوره گرد ( کبابی ها ) را مهم ترین عامل جمع آوری این گروه بیان کرد بر حمایت از اغذیه فروشان دوره گرد به منظور تحت پوشش قرار گرفتن آنها توسط اتاق اصناف خواستار شد .

کنترل تخم مرغهای ورودی به شهرستان و لزوم استقرار پست قرنطینه در ورودی شهر  موضع بعدی قابل بحث در کارگروه بود که مقرر گردید ، دکتر میثمی سرپرست شبکه موضوع در شورای تخصصی سلامت و امنیت غذایی شهرستان مطرح و پی گیری نماید .

 


١٠:١٣ - 1396/06/16    /    شماره : ١٥٦١٢    /    تعداد نمایش : ١٢٥خروج